Mistrzostwa Świata Skyrunning 2014 – Chamonix, Francja


W nadchodzącym sezonie biegowym zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata Skyrunning. We francuskim Chamonix, zbiorą się najlepsi biegacze górscy z całego świata. Skyrunning Polska otrzymało już zaproszenie, a reprezentacja Polski powoli potwierdza swój udział. Jednocześnie zostały zarezerwowane specjalne miejsca, by wziąć udział w imprezie.

W dniach 27-30 czerwca organizatorzy zaproszą do siebie najlepszych biegaczy w trzech odrębnych dyscyplinach Skyrunning. Będą to Vertical Kilometer®, SkyMarathon® oraz Ultra SkyMarathon®. Tradycyjny podział oraz dodatkowe biegi w postaci 23km crossu i biegu dziecięcego na dystansie 800m. Jednocześnie w ten sposób przygotowane Mistrzostwa mogą stać się idealnym połączeniem sportowych pasji, potrzeby spotkania z naturą oraz nie mniej ważnego rodzinnego spędzenia tego najważniejszego w biegowym kalendarzu czasu.

Skyrunning Polska jako oddział Międzynarodowej Federacji ds. Biegów Wysokogórskich uzyskał dodatkowe miejsca. Tym samym istnieje możliwość dołączenia do reprezentacji Polski i wzięcia udziału w tym spektakularnych wydarzeniu. Poniżej znajdują się oficjalne materiały wideo promującego zarówno Mistrzostwa, jak i wszystkie trzy odrębne dyscypliny, na których zostaną rozegrane biegi.

 

Marathon du Mont-Blanc 2014 – zapowiedź Mistrzostw Świata Skyrunning 2014

http://vimeo.com/user12783187/marathonmontblanc2014

Marathon du Mont-Blanc 2013

http://vimeo.com/74386222

KM Vertical du Mont-Blanc 2013

http://vimeo.com/user12783187/kmvmb2013

SRP z szumem

SRP z szumem

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s