Męski Azyl – bieganie !


“Wygraj 5 tys. złotych oraz tablety! 

Pamiętacie jak kilka dni temu  informowałem Was o tym, że biorę udział w ciekawej akcji promującej męskie pasje? Dzisiaj wracam do Was z gotowym materiałem video i konkursem promującym całą kampanię.

Zacznijmy od Video

Gotowy filmik (produkcji niezawodnych chłopaków InTheSky Artist) już możecie zobaczyć i oceniać w komentarzach. Oprócz mnie w nagraniach wzięło udział kilku innych mężczyzn pokazujących swoje pasje. Sprawdźcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=qzi2e0rMqC4

Kilka słów o projekcie. 

„Męski Azyl bo o nim mowa, to projekt skierowany dla prawdziwych mężczyzn. To pierwsze w Polsce miejsce w którym mężczyźni mogą znaleźć swój bezpieczny azyl i porozmawiać o rzeczach mniej lub bardziej ważnych.” czytamy na fanpage’u Męskiego Azylu.

Fanpage’u? No właśnie. Projekt mimo, że posiada swoją oficjalną stronę internetową głównie nastawiony jest na Social Media. Na Facebooku Męskiego Azylu znajdziecie mnóstwo inspiracji, ciekawostek i praktycznych pomysłów związanych z szeroko pojętym męskim światem i związanymi z nim ciekawymi aktywnościami. Jak zapewnia mnie organizator nie zabraknie konkursów i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Nie ma sensu rozwodzić się na tym co tam znajdziecie, a co nie. Po prostu wejdźcie i sprawdźcie. Ja dodam tylko, że warto zostać na dłużej  🙂

Najlepsze na sam koniec. Konkurs! 

Konkursu z tak atrakcyjnymi nagrodami na moim blogu jeszcze nie było. Zasady też nie są skomplikowane. Wystarczy, że wyślecie wiadomość na maila meskiazyl@krispol.pl opisującą Wasz męski azyl. Jakie pasje kryje? O jakim męskim azylu marzycie? Mile widziane zdjęcia, czy filmiki. Aby zwiększać swoje szanse wiadomości możecie wysyłać kilkukrotnie! Do wygrania voucher o wartości 5 tys. złotych na produkty marki Krispol i tablety Acer Iconia.

Na zgłoszenia czekamy do 8 grudnia. Chyba pozostało mi życzyć powodzenia 🙂

Advertisements

2 comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s